OÜ Graanul Mets saab 100% Karo Metsa omanikuks

OÜ Graanul Mets ja OÜ Eremka sõlmisid 14.03 ostu-müügilepingu, millega OÜ Graanul Mets ostis OÜ Eremkalt 50% osaluse OÜ-s Karo Mets. Tehingu tulemusena saab Graanul Metsast 100% Karo Metsa omanik. Tehing vajab veel Konkurentisameti heakskiitu.

Tehingu eesmärgiks on tugevdada OÜ Karo Mets kapitalibaasi tulevaseks kasvuks nii ülestöötamise turul kui ka kinnistute ostuturul.

Graanul Metsa juhatuse liige Jaano Haidla arvates oli tehingu põhiliseks motivatsiooniks Graanul Invest grupi jaoks toetada Karo Metsa tugevat meeskonda, andes neile paremad võimalused kasvuks ja arenguks. Karo  Mets on hästi juhitud ja tugev Kesk ning Lääne Eestis tegutsev metsaettevõte, millel on piirkonnas väga hea renomee ja kontaktid. Ettevõtte igapäevases tegevuses olulisi muudatusi teha plaanis ei ole.

Eremka juhatuse liige Runo Ruubeli seisukohast on oluline, et Karo Mets saaks kasvada ja tänane kapitalibaas ammendas ettevõtte võimalused kasvuks. Koostöö Graanul Invest grupiga on olnud väga positiivne ja see koostöö jätkub Eremka tasemel ka pärast Karo Metsa osaluse müüki.

Graanul Mets on Graanul Invest grupi metsaettevõtteid ühendav ettevõtte, millel on osalused ka Valga Puus ja Roger Puidus.

Allikas: http://www.graanulinvest.ee/est/uudised/90/ou-graanul-mets-saab-100-karo-metsa-omanikuks