Inimesed

Kinnistute ja kasvava metsa raieõiguse ostmine. Kinnistute müük
Mirkko Koppel
Tel: +372 534 66077
E-mail: mirkko.koppel@karomets.ee
 
Kinnistute ja kasvava metsa raieõiguse ostmine, Kesk – Põhja ja Ida-Eesti piirkond.

 

 

Imre Undrus
Tel: +372 501 8703
E-mail: imre.undrus@karomets.ee

 
Kasvava metsa raieõiguse ja kinnistute ostmine
Tambet Song
Tel: +372 534 31484
E-mail: tambet.song@karomets.ee
 

Metsameister / raietööde korraldamine

 

Jaak Hallikma

Tel: +372 521 8806
E-mail: jaak.hallikma@karomets.ee

 
Metsameister / transpordilogistik

 

 

 

Tarmo Tominga

Tel: +372 53 441 659
E-mail: tarmo.tominga@karomets.ee

 
Metsameister / Hakkepuidu ostmine ja tootmine

 

 

 

Heiki Olviste
Tel: +372 501 3636
E-mail: heiki.olviste@karomets.ee

 
Hakkepuidu ostujuht.
Hakkepuidu ostmine, Graanul Invest gruppi kuuluvates järgmistes tehastes: AS Graanul Invest Imavere ja OÜ Ebavere Graanul pelletitehas
Tiit Vallap
Tel: +372 5137279
E-mail: tiit.vallap@karomets.ee
 
Ümarmaterjali müügijuht / transpordilogistik

 


Meelis Lippe
Tel: +372 56 475 422
E-mail: meelis@karotrans.ee

 
Taksaator

 

 

 

Kalle Kivi
Tel: +372 57 494 899
E-mail: kalle.kivi@karomets.ee

 
Tehnikameister

 


Kalev Kruusma
Tel: +372 508 9557
E-mail: kalev.kruusma@karomets.ee

 
Juhatuse liige

 


Runo Ruubel
Tel: +372 56 59 200
E-mail: runo.ruubel@karomets.ee

 
Andmesisestaja

 


Täve Pedaja
Tel: +372 56 609 102
E-mail: tave.pedaja@karomets.ee

 
Raamatupidaja 

 


Tiiu Ruubel
Tel: +372 56 458 765
E-mail: tiiu.ruubel@karomets.ee

 
Raamatupidaja

 


Anzelika Vahter
Tel: +372 56 607 204
E-mail: anzelika.vahter@karomets.ee

 
Metsameister
Kevin Lippe
Tel: +372 56 475 423
E-mail: kevin.lippe@karomets.ee
 
Maaparandusspetsialist
Aavo Ärm
Tel: +372 5258195
E-mail: aavo.arm@karomets.ee
 
Metsameister/ ostujuht
Ervin Narits
Tel: +372 50 898 67
E-mail: ervin.narits@karomets.ee
 
 
Metsameister
Ülev Tõnissalu
Tel: +372 53499440
E-mail: ulev.tonissalu@karomets.ee